Sole Otomasyon & Güvenlik Sistemleri > Hizmetlerimiz > Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri ile tek dokunuşla kolay kontrol,

Yoğun yaşam ve stres, çağında sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirme sıkıntısı yaşıyoruz. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış Akıllı ev sistemleri size birçok alanda tasarruf sağlayarak sevdiklerinize zaman ayırmanızı ve birlikte geçirdiğiniz zamanı eğlenceli ve kaliteli geçirme olanağı sunuyor. Biz evlerde bulunan elektrik/elektronik sistemleri birbirlerine kusursuz olarak entegre ederek sizlere ev hayatını kolaylaştıran gerçek akıllı ev sistemleri tasarlıyoruz.

Akıllı ev sistemleri, aydınlatma, perde, panjur, ısıtma, soğutma, klima intercom, kamera,alarm, kapı kontrollerini kendi iPad, iPhone cihazlarınız üzerinden yapmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra duvara gömülebilen dokunmatik ekranlar üzerinden de tüm evinizdeki bu sistemleri tekbir merkezden kontrol edebilirsiniz.

Bizim sunduğumuz tam donanımlı akıllı ev sistemleri, aydınlatma, perde, iklimlendirme kontrolünü yapabildiği gibi akıllı ev de bulunan Televizyon, projeksiyon ve müzik sistemlerinizi de kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Özel dokunmatik ekranlı kumandalar veya iPad iphone android cihazlarınız üzerinde sizin akıllı evinize özel bir arayüz tasarlanır. Bu kullanıcı arayüzü tamamen sizin isteklerinize ve gereksinimlerinize göre, akıllı ev mühendislerimiz tarafından kişiye özel olarak oluştutulmaktadır.

Akıllı ev kullanıcı arayüzünde sizin günlük yaşamdaki rutinlerinize özgü akıllı ev yönetim senaryoları oluşturulmaktadır.

Salonunuz için, dinlenme senaryosu, televizyon izleme senaryosu, müzik dinleme senaryosu gibi oluşturulan akllı ev senaryoları sayesinde tek bir dokunuşla istediğiniz ortam hazırlanmış olur.

Bir “Sinema izle” akıllı ev senaryosuna örnek verecek olursak, siz özel telefonunuzda bulunan tek bir tuşa bastığınızda;

1- Projeksiyon cihazı açılır

2- Sinema perdesi aşağı doğru inmeye başlar

3- Blu-Ray / DVD cihazı açılır

4- Ses sistemi aktif duruma geçer

5- Dışarıdaki ışık durumuna göre Perde/Panjurlar kapanır

6- Eğer ışıklar yanıyorsa yavaş yavaş kısılır

7- Telefonunuzun ekranı sinema kontrol sayfasına geçer.

8- Size de hiç bir şeyle tek tek uğraşmadan filmizin keyfini çıkarmak kalır

Geri kalan her şeyi akıllı ev sistemi halleder.